Airbrush készlet modellezéshez 2 tartállyal, tömlővel nagy kompresszorokhoz 0.8 mm-es fúvókával Fengda BD-138

4 790,00 Ft

A „üzlet megtekintése” gomb segítségével megnézheti az aktuális árat.

Üzlet megtekintése

Értékelés

Airbrush nagyobb felületek festésére. A festékkimenet átmérője 0,8 mm. A készlet készen áll a nagy kompresszorral való munkavégzésre.

FÚVÓKA: a fúvóka mérete 0,8 mm, megfelelő méretű karosszériafestéshez, tetoválás árnyékoláshoz, színfestéshez, átfestéshez

TARTÁLYOK: A festékszóró két alsó tartállyal van felszerelve, amelyek űrtartalma 22 ml. Ez lehetővé teszi a festék színének megváltoztatását munka közben.

TÖMLŐ SZŰKÍTŐVEL : A készletben található tömlő kompatibilis a II. airbrush-val és a következőben látható M5 x 1/4″ redukcióval. A redukcióhoz egy szabványos gyorscsatlakozót (például pneumatikus szerszámokban) csavarhat, és csatlakoztathatja a festékszórót egy nagy kompresszorhoz.

TÁROLÓ TOK: Airbrush praktikus tokkal amely minden elemet tartalmaz. Ezenkívül a készlet tartalmaz egy szűkítést nagy kompresszorhoz való csatlakozáshoz.

Műszaki adatok:

Airbrush: BD-138
Fúvóka: 0,8 mm
Szűkítés: M5 – 1/4″
Csökkentés: kompresszoronként
Tömlő: 1/5 méter, M5 x M5
Alsó tartály: 20 cm3
A tok méretei: 185 x 50 x 108 mm
Üzemi nyomás: 1-3,5 bar

Tetszik? Megoszthatod a következőn is:

További információk

Gyártó/Márka

GTIN/MPN/EAN

5902553714333